Midpoint restaurantlarının ismini git gide daha fazla duyar olduk. Buna binaen yerinde bizzat bir teftiş edeyim, gerçekten bahsettikleri kadar güzel bir mekan ve yiyecekleri söylenildiği kadar hoş mu ?

Zira bu tarz yerlerin bazıları sadece mekanın ferahlığı sayesinde popüler olup bir kaç yıl içinde eski şaşalı günlerini arar yerler haline geliyor.

Midpoint taksim şubesi, İstiklal Caddesi’n de yer alan Odakule’nin tam karşısında, eski Biracı’nın yeri. Mekanın kapalı bölümü oldukça geniş ve yekpare halde bulunuyor. Arka tarafta ise terası yer almakta. Mekan girişinde normal şartlarda iki tane cici bayan bulunup sizi yukarıya esas mekana götürüyor. Çünkü kapıdan girince karşınıza bir duvar ve bir merdivenden başka bir şey çıkmıyor. Biracıya önceden pasajın içinden girilirken mekan slots online ana caddeden bir dükkan kiralayıp ya da satın alıp girişi İstiklal Caddesi üzerine vermiş. Böyle olunca da ilk girişte hiç bir şey yok, direkt olarak ikinci kata yani esas mekana geliyorsunuz.

Mekanın girişinde esasında bir ayna olsa güzel olabilir. Zaten duvara dikkatle bakarsanız iki tane duvar çivizinin izlerini görebilirsiniz. Fakat ben gittiğimde duvar boştu. Oraya bir ayna yerleştirilebilir. Hani diyorlarya küçük mekanlar ayna sayesinde derinlik kazandırılabilir. İşte bu şekilde bir ayna güzel gider. Bunun dışında buraya kurumun ciddiyetini bozmadan esprili bir karikatür de konulabilir. Örneğin, Krallar, kraliçeler,prensler ve prensesler yan taraftan diye.

Categories: Genel

Comments are closed.